SWP

   Japonia 2022-07-03 Zakończenie roku w Szkole Polonijnej im. Janusza Korczaka w Tokio

25 czerwca w parku Nakameguro odbył się piknik polonijny z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Polonijnej im. Janusza Korczaka w Tokio.

Było to jubileuszowe, już 15. zakończenie roku w tej szkole polonijnej.

Konsul RP Łukasz Osmycki wręczył wszystkim uczniom dyplomy i książki oraz podziękował nauczycielom i rodzicom za ich trud wkładany w edukację dzieci z japońskiej Polonii.

Po części oficjalnej, w której uczniowie recytowali wiersze, rozpoczęła się zabawa w parku – która mimo upałów – trwała do samego wieczora.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12771736 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów