SWP

   Bośnia i Hercegowina 2022-09-28 Ukończyli kurs języka polskiego!

Dziś, 28 września w ambasadzie RP w Sarajewie, lektorka języka polskiego pani Ewa Rogowska z NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) wręczyła dyplomy ukończenia kursu języka polskiego.

Ambasador Jarosław Lindenberg pogratulował wszystkim studentom życząc im dalszych sukcesów w nauce tego jakże prostego i pięknego języka, jakim jest nasz ojczysty język polski.

Chcesz wiedzieć czy chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie a tata czyta cytaty z Tacyta oraz czy w czasie suszy szosa sucha - zapisz się na kurs na Filozofski fakultet Univerziteta u Sarajevu!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Ambasada RP w SarajewieNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13543245 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów