SWP

   Litwa


 2022-12-08 Siatkarze i siatkarki walczyli o Puchar Solecznickiego Oddziału ZPL

O Puchar Solecznickiego Oddziału Związku Polaków na Litwie zmagali się siatkarze i siatkarki z rejonu solecznickiego.

Turniej odbył się w minioną niedzielę i wzięło w nim udział sześć drużyn męskich i pięć drużyn żeńskich z Solecznik, Butrymańc, Jaszun i Koleśnik.

W Gimnazjum „Santarvės” w Solecznikach zmierzyły się drużyny żeńskie. Drużyny walczyły w systemie kołowym, czyli każda ekipa rywalizowała kolejno ze wszystkimi przeciwnikami. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Sportowej, która wygrała wszystkie mecze. Na drugim schodku podium stanęła drużyna z Koleśnik, a trzecie – „Fortūna” z Solecznik.

Mężczyźni rywalizowali w sali sportowej Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznickach. Zawody zorganizowano w systemie olimpijskim. W półfinale spotkały się ekipy z Butrymańc i Solecznik oraz ze Szkoły Sportowej i Koleśnik. Do finału przeszły drużyny ze Szkoły Sportowej i Solecznik. Zwycięstwo wywalczyła ekipa ze Szkoły Sportowej. Trzecie miejsce zajęli panowie z Koleśnik.POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: L24.lt za Samorządem Rej. Solecznickiego


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

POLECAMY TAKŻE


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order by element_6 DESC , element_24 DESC LIMIT 0,4' at line 9' in /pai_wiadomosci.php:154 Stack trace: #0 /pai_wiadomosci.php(154): PDOStatement->execute() #1 {main} thrown in /pai_wiadomosci.php on line 154