WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK PAI


   Austria
 2019-12-04 STRZELCY SPORTOWI PAKA-s WIEDEŃ NA PODIUM! PAKA-s Wien

Zakończyły się sezonowe zawody strzeleckie - Arbeitsgemeinschaft für Sport und Körperkultur in Österreich ASKÖ region Wiedeń - w konkurencji pistolet pneumatyczny pięciostrzałowy.

W trzech rundach, z których dwie najlepsze są oceniane, wzięło udział czterech strzelców sportowych Polonijnego Klubu Aktywności Sportowych-Strzelectwo Sportowe PAKA-s Wiedeń, tworząc jednocześnie dwie dwuosobowe drużyny.

W ostatniej rundzie na stanowiskach strzeleckich po raz trzeci stanęli Paweł Starmach i Emil Dyrcz. Michał Wagner i Krzysztof Micał wzięli udział w dwóch poprzednich rundach.
W klasyfikacji końcowej Emil Dyrcz zajął miejsce drugie, a Paweł Starmach trzecie.

Michał i Krzysztof zajęli odpowiednio szóste i siódme miejsce. Drużynowo skład PAKA-s 1 uplasował się ostatecznie na czwartym miejscu, a skład PAKA-s 2 na dziesiątym.
To były ostatnie zawody strzeleckie w roku 2019.

W roku 2020 czeka nas wiele emocji i walk w wielu różnych zawodach strzeleckich włącznie z mistrzostwami Austrii, a także na arenie międzynarodowej.

A wszystko to Ku Chwale Oręża Polskiego!

Zanotował Emil Dyrcz.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: PAKA-s WienPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.KULTURA - TRADYCJA


facebook