WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK PAI


   Stany Zjednoczone Ameryki
 2019-12-10 MIKOŁAJKI W GLEN HEAD https://www.polskaszkolaglenhead.org/

Mikołajki w naszej szkole wprowadziły nas w piękny świąteczny nastrój. Uczniowie wykonali w klasach własnoręczne ozdoby świąteczne.

Klasa 7 pięknie pomalowała i ozdobiła bombki na choinkę, a pierwszaki wykonali łańcuch z kolorowego papieru. Najmłodsza grupa uczniów ozdobiła klasową choinkę. Na koniec dnia wszyscy wspólnie przygotowywaliśmy się do naszego występu świątecznego już za tydzień.

Zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły w najbliższą niedzielę 15 grudnia o 11:30.

Życzymy wszystkim pięknego czasu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polska Szkoła Dokształcająca im. Ignacego PaderewskiegoPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.KULTURA - TRADYCJA


facebook