SWP

   Ukraina
 2019-12-12 "POLSKA NUTA" NA ŚWIĄTECZNYM JARMARKU CHARYTATYWNYM

NKSP "Polska Nuta" 7 grudnia uczestniczyła w IX Dyplomatycznym Charytatywnym Świątecznym Jarmarku w Odessie.

Na każdym z przedstawionych stoisk można było popróbować przeróżnych przetworów oraz tradycyjnych dań. Na polskim stoisku wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Odessie częstowaliśmy gości jarmarku firmowym bigosem od "Polskiej Nuty" oraz deserami. Nabyć też można było folk upominki i kosmetyki z Polski.

Interesujący program koncertu składał się z repertuaru i kompozycji tanecznych wszystkich narodowości - uczestników jarmarku. NKSP "Polska Nuta" zaśpiewała polskie kolędy i pastorałki oraz polskie piosenki folklorystyczne w naszej autorskiej cover wersji, a wesołe dzieciaki z zespołu "Polskie Nutki" wywołały wielkie brawa publiczności!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polska Nuta - Польська НотаW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3540028 OSÓB