SWP

   USA
 2020-01-05 JASEŁKA 2019

„Z blaskiem pierwszej gwiazdki składamy życzenia,
Niech się wszystkim spełnią najśmielsze marzenia,
Cieszymy się Goście mili,
Żeście z nami Boga czcili.”

Tegoroczne Jasełka, zostały napisane przez wychowawczynię klasy III, Panią Barbarę Jeżyk. Pani Barbara razem ze swoją córka Beth Jeżyk, przygotowały uczniów klasy piątkowej i sobotniej do przepięknego przedstawienia. Uczniowie stanęli na wysokości zadania.

Dziękujemy wspaniałym Rodzicom, którzy poświęcili swój przedświąteczny czas na dodatkowe zakupy strojów, dekoracji, wybudowanie szopki oraz nagranie i dokonanie montażu profesjonalnego filmu z tego świątecznego przedstawienia.

Nie zabrakło oczywiście występu naszych wspaniałych tancerzy. Program artystyczny „Polan” nie tylko tańcem, ale i śpiewem zabłyszczał jak pierwsza gwiazdka na niebie. „Nie muszę iść na występ zespołu „Śląsk” – tutaj w Polskiej Szkole im. św. Jana Pawła II, mam okazję podziwiać wspaniałych tancerzy z zespołu „Polanie”, którzy jak zespół „Śląsk” i przepięknie tańczy i równie dobrze śpiewa.” – powiedziała Pani Dyrektor Halina Szyrzyna.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów oraz Rodziców. Dziękujemy wszystkim.Dziękujemy Panu Januszowi Migasiuk i jego firmie: Migis Studio Cinema za nagranie i montaż filmu.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: John Paul II Polish School / Polska Szkola im Jana Pawla II
W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 3838078 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów